Panel z różami w odcieniach różu i zieleni

Uwielbiam wszelkiego rodzaju kreatywne wyzwania! Dla Ciebie… to temat wyzwania oragniozwanego przez Zielone Koty. Od razu przyszło mi do głowy, że zrobię coś z motywem kwiatowym. Już powstała szkatułka w odcieniach pastelowych, a teraz przyszedł czas na panel z motywem róż. Róże kocham całym sercem, kojarzą mi się z elegancją i uprzejmością, przynoszą pocieszenie i świadczą o sympatii. Wykonałam panel z motywem pięknych róż w kilku odcieniach barwy różowej oraz z odrobiną zieleni. Różowe róże są dla mnie różami uniwersalnymi, dlatego sięgnęłam po papier ryżowy przeznaczony do decoupage właśnie z tym motywem. Dodatkowo wykonałam spękania dwuskładnikowe, wypełniłam je woskiem w kolorze antycznego brązu. Zrobiłam delikatne chlapania farbą akrylową w kolorze ciemnego brązu oraz świetlistej bieli. Całość polakierowałam bezbarwnym lakierem na bazie rozpuszczalnika. Jest to bardzo prosta praca, klasyczny decoupage, bez zbędnych ornamentów, elementów z glinki i mas plastycznych, etc.

_____
Sprawdź koniecznie

Panel dekoracyjny o wymiarach15x30cm, ręcznie zdobiony przy pomocy techniki decoupage oraz elementów pomalowanych farbami akrylowymi w kolorze pastelowego różu i zieleni.

Przygotowany przeze mnie panel z różami zgłaszam do wyzwania organizowanego przez Zielone Koty o tematyce Dla CiebieMam nadzieję, że sprostałam zadaniu.

.

Uściski,