Planer roczny

Wpatrzona w blask świec odbijających się w szybie słucham własnych myśli. Myślę o tym, co dawno za mną i wyobrażam sobie kolejne miesiące. Siadam na kanapie w salonie, otulając się szczelnie ogromnym i niezwykle ciepłym kocem z wełny. W kubku stygnie świeżo parzona kawa z mlekiem. Spoglądam na koty, przeciągają się leniwie i wyciągają zalotnie łapki. Przyszedł Styczeń! Pokrył białym puchem świat i owinął mgłą ulice. Rozgościł się w domach z nadzieją, że można zacząć wszystko od nowa. Początek roku to dla mnie szczególny moment, gdzie warto pomyśleć o tym co przede mną. Eksytacja miesza się ze strachem, jednak w głębi duszy czuję, że będzie to naprawdę dobry czas.

Przygotowałam minimalistyczny planer roczny do samodzielnego druku w domu. Jest to grafika z kalendarium i notatnikiem w kropki. Dzięki niemu nie zapomnicie o wizycie u stomatologa, przedstawieniu szkolnym czy zawodach sportowych. Świetnie sprawdzi się jako planer urodzin, ale można wpisywać terminy egzaminów, wyjazdów, imprez okolicznościowych, etc. Każdy miesiąc przygotowałam na oddzielnej stronie, przez co jest idealny dla osób, które nie lubią się rozpisywać. Ma on za zadanie pomóc się zorganizować w nowym roku. Od Was zależy w jaki sposób będziecie go używać. Osobiście lubię taki planer przypiąć do lodówki, służy mi jako miejsce, w którym zapisuję sprawy na bieżący miesiąc.

______
Sprawdź koniecznie

PLANER ROCZNY

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim. Planer roczny został przygotowany w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

XOXO