Gile wśród zielonej roślinności – Tapeta na pulpit

Jest coś wzruszającego w kończącym się roku. Dla mnie jest to czas, kiedy wiele spraw oddzielam grubą kreską. Porządkuję i wyciągam wnioski. W styczniu poznaje swoje ukryte pragnienia i nie boję się marzyć. Lubię te chwile, gdy mogę odetchnąć i popatrzeć w chmury. Mam czas, aby wsłuchać się w siebie i wreszcie dowiedzieć się, co sprawia, że jestem naprawdę szczęśliwa. Przypominam sobie doświadczenia, które miały na mnie ogromny wpływ i wymusiły naukę. W życiu tak bywa, że w jednej chwili wszystko może wymknąć nam się z rąk. Wydaje się, że mamy poukładane życie, a tymczasem dostajemy pstryczek w nos.

Jako dziecko miałam problemy ze zdrowiem, często leżałam w szpitalu. Marzyłam o tym, żeby móc żyć jak inni, bez obaw, że coś złego znowu się wydarzy. Przez chorobę zabrakło mi pewności siebie, stałam się skryta i wycofana. Moment, w którym kończyłam gimnazjum w mojej miejscowości, uważam za przełomowy. Z utęsknieniem czekałam na nową szkołę, większe miasto, nowe znajomości… Niestety wciąż pozostałam z łatką szarej myszki. Dopiero na studiach nieco się otworzyłam, zaczęłam próbować się uśmiechać i postrzegać świat w innych barwach. Wciąż trwa moja długa podróż o bycie pewną siebie, o bycie silną kobietą.

Nie zawsze mam ochotę się uśmiechać i pędzić radośnie do moich codziennych obowiązków, ale kiedy otwieram rano oczy i odnajduję obok koty wtulone w pościeli, przypominam sobie o sensie pełnego istnienia. Przypominam sobie o drobnostkach, które szczęściem wypełniają moje ciało. Lubię się w nich zanurzyć i rozkoszować. Nawet zwykłe babeczki marchewkowe są w stanie wywołać we mnie ogromne emocje. W Nowym Roku chcę utrwalić nawyk dostrzegania tego, co pozytywne. Będę starać się być wdzięczna za swoje życie, bo wielu nie posiada tego, co mam ja.

Na kolanach trzymam kubek z herbatą z malinami i miodem, nogi okrywam gęsto tkanym kocem. Umysł karmię dzwiękami ulubionej muzyki. Udało mi się wreszcie przygotować nową tapetę do pobrania. Jest to zimowa tapeta na pulpit komputera. Motywem przewodnim stały się dwa gile w otoczeniu zielonych gałązek ostrokrzewu kolczastego oraz świerku. Czerwień ostrokrzewu idelanie współgra z czerwonymi brzuszkami ptaków, a nade wszystko kojarzy mi się z zimowym czasem. Na mojej twarzy rysuje się uśmiech i szczęście, że mogę dzielić się swoją twóczością. Pobierajcie i ozdabiajcie swoje pulpity komputerów.

______
Sprawdź koniecznie

TAPETA NA PULPIT

1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu Depth of souls collection na Etsy.

.

Szczęścia w Nowym Roku!

Uściski,