Dynie z kolekcją papierów Gold Autumn

Zauroczyła mnie kolekcja papierów Gold Autumn marki Alchemy of Art. Kolekcja ta przywołuje na myśl najpiękniejszą złotą jesień, długie wieczorne spacery wśród drzew, zbieranie kolorowych liści i kasztanów. Zestaw jest stworzony z wyjątkowych elementów do wycinania pełnych jesiennych klimatów – pomarańczowe, różowe i błękitne dynie, latarenki i świece, wozy wypełnione po brzegi kolorowymi dyniami, rumiane jabłka, placek jabłkowy na kruchym cieście, miękkie tkaniny, grube swetry i kubki wypełnione gorącą czekoladą, aromatyczną kawą lub herbatą, kamieniczki, altanki i piernikowe serca, skrzaty w spiczastych czapkach oraz postacie w jesiennych ubraniach, kolorowe liście, strach na wróble, koła i taczki wypełnione owocami, etc. Dodatkowo piękne kwiaty w odcieniach beżu, pomarańczu i jasnego brązu. Kolekcja została utrzymana w naturalnej i stonowanej kolorystyce. Przeważa w niej żółć, oranże, lekkie czerwienie, brązy, a także odrobina błękitu i zieleni.

Dynie wycięte z twardej płyty z włókna drzewnego, ozdobiłam przy pomocy kwiatów wykonanych przeze mnie z foamiranu i pomalowanych pastelami suchymi na odcienie żółci, beżu i pomarańczu. Ramki dyń pokryłam farbą akrylową w kolorze niebieskim, a na spód przykleiłam arkusze papieru przeznaczonego do scrapbookingu w odcieniach granatu, szarości, beżu i żółci. Dodatkowo użyłam elementy wycięte z papieru, głównie postacie dziewcząt w jesiennych stylizacjach oraz kolorowe kwiaty, motywy roślinne, a także magiczne motyle. Całość schlapałam błękitną farbą akrylową, która pięknie kontrastuje z kolorem pomarańczowym. Gotowe ozdoby będą zdobić moją pracownię w czasie jesiennych dni. Obok pstawię ceramiczne i szklane dynie oraz świece, które będą się palić wieczorem. Kolorystycznie dobiorę do wnętrza poduchy we wzory oraz pledy i koce. Na stoliku postawię wrzosy oraz kilka ozdobnych dyń, które kupiłam na targu. Do kolekcji papierów Gold Autumn chciałabym jeszcze powrócić.

______
Sprawdź koniecznie

Dynie o wymiarach 15x15cm oraz 20x25cm, ręcznie zdobione przy pomocy papierów przeznaczonych do scrapbookingu, kwiatów wykonanych z foarmiranu oraz farb akrylowych.

.