Akwarelowe plakaty zimowe

Już niedługo nadejdzie długo wyczekiwany czas magii. Już na początku miesiąca zaprosiłam świąteczny nastrój do wnętrza mieszkania. Udało mi się  pięknie przystroić salon złotymi lampkami, błyszczącymi śnieżynkami w kolorze złota, dekoracyjnymi wiankami ze świeżych gałązek świerku, jemioły, szyszek, żołędzi i lukrowanych pierników, etc. Dostojna, zielona choinka cieszy moje oczy, w odpowiednim czasie znajdą się pod nią starannie zapakowane upominki dla bliskich. Co więcej na kanapie rozłożyłam czerwone i beżowe pledy z frędzlami oraz ułożyłam dekoracyjne poduchy z motywem reniferów i gwiazd betlejemskich. Komodę zdobią świece dekoracyjne ze skrzącym się brokatem oraz kula śnieżna z lisem czytającym książkę pod kapeluszem muchomora.

W mojej pracowni powstała bardzo duża ilość świątecznych kartek okolicznościowych zdobionych deikatnie brokatem i ręcznie robionymi kwiatami poinsecji. W planach mam również wykonać kilka medalionów i bombek. Uszykowałam już nawet potrzebne mi materiały – farby akrylowe, papiery ryżowe, lekką glinkę, foremki, etc. Teraz przyszedł czas na plakaty w zimowej odsłonie. Oczywiście zaprojektowałam trzy plakaty do samodzielnego druku. Pierwszy z nich przedstawia uroczego, puchatego kotka siedzącego przy choince, w otoczeniu pokaźnych rozmiarów prezentów. Kolejny prezentuje króliczą rodzinę siedzącą w wygodnym fotelu i czytającą książkę po wigilijnej kolacji. Ostatni to zimowe miasteczko. Plakaty zostały przygotowane w technice akwareli, którą uwielbiam od lat.

______
Sprawdź koniecznie

PLAKAT RADOSNY CZAS, PLAKAT RODZINA, PLAKAT PADA ŚNIEG

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Jak miło, że doceniasz mój wysiłek i pracę. Możesz mnie wesprzeć i kupić mi kawę, która towarzyszy mi zawsze podczas tworzenia kolejnych projektów dla Ciebie. Każdy dar serca przyjmuję z wielką wdzięcznością.

.

Uściski,