Kartki Bożonarodzeniowe z motywem ptaków

Już mocno czuć atmosferę Świąt w powietrzu. To jeden z tych momentów, na które czekam każdego roku niczym małe dziecko. W mieszkaniu pachnie miodem, gorącym mlekiem, kakao i przyprawami korzennymi. Na kuchennym blacie wciąż rozsypana mąka i cynamon, w piekarniku rumieni się ostatnia partia pierniczków. Wystudzone i ozdobione ciastka układam w puszce, żeby zmiękły i doczekały do Wigilii. Kilka z nich obowiązkowo powieszę na choince. Odliczam dni z pomocą kalendarza adwentowego wypełnionego maleńkimi czekoladkami, planuję kolejne dekoracje oraz uzupełniam brakujące upominki. W wazonach gałązki świerkowe cieszą oko i aromat lasu niosą. Nigdzie się nie spieszę, nic nie muszę.

W grudniu jakoś mi łatwiej, nie denerwuję się tak strasznie niepotrzebnymi rzeczami, panuję nad swoimi pesymistycznymi myślami i cieszę się drobiazgami. Znajduję czas, aby wypić gorącą czekoladę z bitą śmietaną, mogę pozwolić sobie na spacery w mroźny wieczór, spędzam czas na pieczeniu i lukrowaniu pierników oraz na zdobieniu świątecznych medalionów i bombek. Myśli skupiam na detalach, co mówią, że nadchodzi czas wyjątkowy, pełen miłości, refleksji i spotkań z bliskimi. Przygotowałam też coś dla moich czytelników do druku, w tym roku postawiłam na kartki malowane akwarelą z ptakami w otoczeniu zielonej roślinności. Lekko i z przyjemnością powstawały, co mam nadzieję widać!

______
Sprawdź koniecznie

KARTKA Z NAPISEM WESOŁYCH ŚWIĄT, KARTKA Z NAPISEM BOŻE NARODZENIE, KARTKA Z NAPISEM MAGICZNY CZAS

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Kartki zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Cieszcie się i odnajdzcie w sobie dziecko.

Wszystkiego pięknego!