Poinsecje i białe kwiaty – Tapeta na pulpit na zimę

Towarzyszy mi nostalgia i ogromna pustka związana z mijającym rokiem. Ciężko mi się żyje w ciągłym strachu i niepewności o to co przyniesie kolejny dzień. W mojej głowie chwilowo brakuje jakichkolwiek twórczych myśli. Z wielkim trudem próbuję wykończyć rozpoczęte projekty. W pracowni jeszcze leżą nieskończone bombki i ozdoby choinkowe, gdzieś obok zajmuje miejsce drewniana taca z biżuterią z kamieni i korali, na biurku kurzą się szkatułki i kuferki, papiery, serwetki i wszelkie materiały plastyczne rzucone są w nieładzie.

Nie poczułam tegorocznej magii Świąt Bożego Narodzenia. Na przyjęciu świątecznym brakowało kilka ważnych dla mnie osób. Udało się spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, mimo, że pogoda wcale nie zachęca do spacerowania. Na dworze ciągle pada deszcz i wieje taki wiatr, że głowy nie urwie. Trochę brakuje białego puchu skrzypiącego pod butami, cudownie otulającego wszystko wokół i osiadającego grubą wartswą na drzewach i krzewach. W najbliższym czasie nie planuję wychylać nosa za drzwi. Sylwestra spędzę w dresie, na kanapie, w towarzystwie trufli belgijskich.

Mimo braku chęci do działania i odczuwalnego permanentnie smutku, udało mi się wreszcie przygotować nową tapetę do pobrania. Jest to ostatnia tapeta na pulpit komputera w tym roku. Nie wiem czy będę kontynuowała projektowanie tapet w przyszłości. Czas pokaże! W grudniu motywem przewodnim stały się poinsecje w kolorze białym oraz różowym, przeplatające się z zielonymi gałązkami ostrokrzewu kolczastego oraz jadły. Ponadto pojawiły się wszelkiego rodzaju białe kwiaty, które kocham, a nade wszystko kojarzą mi się z zimowym czasem.

TAPETA NA PULPIT

1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

Mam nadzieję, że udało się poczuć ducha świąt!

Ściskam,