Szafirki – Tapeta na pulpit

Dawniej byłam odważną dziewczyną, która nie bała się życia. Miałam wielkie marzenia, pasję, potrzebę akceptacji, swobodę, radość i miłość w oczach. Dzisiaj przepełniona jestem lękami, przez które czasami trudno jest mi złapać oddech. Ciągle uczę się je uciszyć na tyle, aby były akceptowalne w codziennym funkcjonowaniu. Noszę w sobie ogromną niepewność bytu, jestem zmęczona, niespokojna, dopadła mnie niemoc, przeziębienie, brak chęci i sił do działania. Oddycham z ulgą i wdzięcznością, gdy przez cały dzień nie wydarzy się nic złego i nic od wczoraj się wokół mnie nie zmieniło. Rankiem odczuwam spokój patrząc na koty, wszystkie trzy odprężone, śniące w miękkiej pościeli. Pozwalam sobie wtedy na niewielkie marzenia o przyszłości, wierząc, że w życiu odnajdę miejsce, które uczyniłoby mnie szczęśliwą.

Walczę każdego dnia o swoją kreatywność, o uśmiech i myśli spokojne. Zamiast cieszyć się ciepłą wiosną, okrywam się grubym kocem, popijam gorącą herbatę z cytryną i zapalam w mieszkaniu świece. Wszystko z opóźnieniem budzi się do życia. Żonkile dopiero wystawiają żółte główki szukając słońca, drzewa owocowe jeszcze nie obsypały się obficie kwieciem, krzewy różane wypuszczają pierwsze liście, wokół nadal chłodno i ponuro. Ogromną nadzieję dają napotkane podczas spaceru pąki, zieleniąca się trawa oraz złote forsycje. Niedługo powinien ustąpić deszcz nadal mieszający się ze śniegiem, wówczas świat wokół zachwyci mocą kolorów i zapachów. Tymczasem niosę wiosenną tapetę na pulpit komputera. Mam nadzieję się, że będzie skutecznie przypominać, że lada chwila zrobi się zielono i pięknie!

TAPETA NA PULPIT

1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu Depth of souls collection na Etsy.

.

Wiosenne uściski,