Sarna w otoczeniu leśnej roślinności – Tapeta na pulpit

Dni stają się krótsze, a wieczory chłodniejsze. Uczucie nostalgii towarzyszy mi o tej porze roku, wiem, że jest ona nieunikniona. Doświadczam uczucia pustki i zagubienia. Zmagam się z milionem myśli przenikających po mojej głowie, ciąglę gonię, za czymś czego sama nie jestem w stanie opisać. Chcę, aby w moim życiu było dobrze, a kiedy tak właśnie się dzieje, wymagam od życia jeszcze więcej. W mnogości obowiązków, spraw codziennych, oczekiwań wobec przyszłości zapominam o tym co jest tu i teraz. Pojawia się chaos, stres i szybkie bicie serca.

Są takie miejsca, chwile i dni, do których wracam z radością. Wczoraj mogłam odetchnąć pełną piersią, spędzając przepiękne chwile na spacerze w Łazienkach Królewskich. Cieszył mnie widok drzew przystrojonych w barwy jesieni. Kieszenie swetra wypełniłam kasztnami, które obficie spadały z drzew. Porwisty wiatr rozwiewał mi włosy, zapraszając co dalszej wędrówki. Spotkałam wiewiórki tak ufne, że wyciągały maleńkie łapki po orzechy, nasiona i pestki, które niosłam w torebce. Wreszcie się roześmiałam głośno i prawdziwie.

Uspokojona wróciłam do domu. Rzuciłam trobę na łóżko, zaparzyłam mocną kawę i zasiadłam do komputera, żeby chwilę popracować. Przygotowałam jesienną tapetę na pulpit komputera z motywem sarenki w otoczeniu leśnej roślinności – paproci, zielonych i brązowych liści, niskich traw i krzewów oraz grzybów. Projektowanie to wieczorny relaks, chwila oddechu od obowiązków i problemów. Mam nadzieję, że tapeta przypadnie Wam do gustu i będzie zdobić pulpit niejednego komputera. Przyjemnego korzystania!

TAPETA NA PULPIT

1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu Depth of souls collection na Etsy.

.

Uściski,