Naklejki na zeszyty

Szkolne zeszyty i książki muszą być odpowiednio podpisane! Przygotowałam kolejną już edycję naklejek do pobrania i samodzielnego wydrukowania. Na naklejkach umieszczone są nazwy przedmiotów szkolnych, ale dodatkowo wykonałam też puste etykiety, aby samodzielnie wpisać dany przedmiot. Przyznaję, że z każdą kolejną edycją, mam coraz większy problem z wyszukaniem nazw przedmiotów znajdujących się w programie nauczania.

Szkolną ławkę opuściłam daaaaawno temu, jednak przygotowuję się do rozpoczęcia roku szkolnego razem ze swoimi czytelnikami. Z radością projektuję darmowe grafiki, które mam nadzieję umilą powrót do szkoły. Projekt naklejek jest kontynuacją serii  tegorocznych planów lekcji, ale pasuje i do pozostałych szkolnych projektów, w końcu wszystkie są zrobione przeze mnie i zawierają elementy akwarelowe, które uwielbiam.

Jeśli chodzi o mnie to zawsze lubiłam wracać do szkoły, spotykać się po długiej, wakacyjnej przerwie z rówieśnikami, kupować piękne zeszyty, przeglądać nowe książki jeszcze przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych. Jednak najlepszą chwilą było wyciągnięcie z szafki ukochanego piórnika i podpisywanie zeszytów nowo zakupionymi długopisami.

pobierz

BAJKOWE NAKLEJKI NA ZESZYTY SZKOLNE

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Naklejki przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Gdy tylko pojawia się coś na blacie stołu, akurat wtedy Rosa ma ochotę się przespacerować, jednocześnie przejść po wszystkim, co przygotowałam, żeby wykonać zdjęcie. Moje kochane futerko!

..

Przesyłam pozdrowienia,

Małgorzata