Bajkowe plany lekcji

Jak ten czas szybko mija. Już jest połowa sierpnia. Nie da się też ukryć, że wielkimi krokami nadchodzi jesień. Według mnie to najbardziej inspirująca pora roku! Uwielbiam usiąść z filiżanką dobrej herbaty, pod ulubionym kocem, ze spokojną muzyką w tle i zatracić się podczas projektowania.

Bardzo lubię projektować grafiki typowo szkolne przeznaczone dla dzieci i młodzieży – kolorowe plany lekcji, naklejki na zeszyty, zakładki do książek, etc. Z ogromną przyjemnością stworzyłam kolejne plany zajęć, które są dostępne do pobrania i wydrukowania za darmo. Można się nimi cieszyć bez ograniczeń.

Pierwszy projekt dedykowany jest fanom fikcyjnych stworzeń, występujących w legendach i mitach. Oczywiście mowa o latających gadach. Smokom przypisywane są takie przymioty jak mądrość i siła, dlatego nie mogło ich zabraknąć na planach lekcji. Myślę, że jest na tyle uniwersalny, że będzie podobał się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Kolejny wzór jest typowo dziewczęcy,  pełen różowości, fioletów i kwiatów. Zabierze nas w cudowną podróż do magicznej krainy, gdzie wróżka spełnia dobre czary, gotuje w kotłach malinowe napoje, które leczą choroby, a nawet odganiają wszelkie zmartwienia i smutki. Chciałam, żeby wróżka oraz motywy kwiatowe przeplatane akwarelą opowiedziały piękną historię.

Ostatni projekt, moim zdaniem zdecydowanie chłopięcy. A w nim dinozaury sięgające głową ponad chmury i bogata roślinność. Nie mogło w nich zabraknąć pasteli, które uwielbiam. Postawiłam na błękity i rozbielone fiolety. Koniecznie musiały się pojawić kryształy i diamenty, jednak tylko delikatnie zarysowane.

Mam nadzieję, że sprostałam.

pobierz

PLAN LEKCJI Z DINOZAURAMI, PLAN LEKCJI Z WRÓŻKĄ I KWIATAMI, PLAN LEKCJI ZE SMOKIEM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plany lekcji przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO