Siódme urodziny

Jutro blog obchodzi swoje siódme urodziny! Kiedy zaczynałam prowadzić Depth of souls byłam osobą, która poszukiwała siebie na każdej płaszczyźnie życia. Pierwszy wpis opublikowałam w dniu swoich imienin. Od początku blog był dla mnie odskocznią od codzienności i zmartwień. Zwyczajne hobby… Długo ukrywałam fakt posiadania bloga przed rodziną i znajomymi, niektórzy nadal nie wiedzą, że go prowadzę. Pierwszy dowiedział się mój przyjaciel M., on mi pomógł zbudować stronę od początku i nadal wspiera, aby wszystko działało jak należy, po kilku miesiącach dowiedzieli się rodzice oraz siostra Monika.

Blog od kilku lat staram się prowdzić naprawdę systematycznie. Poświęcam mu sporo uwagi, mimo, że nie zarabiam na nim dużo. Lubię to robić, sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję. Wiem, że to wszystko co robię ma sens i nie musi być zepchnięte w sztywne ramy uznanych zawodów. Działam na własnych zasadach, dzieląc się ogromną dawką sztuki oraz rękodzieła, przemyśleniami, rzeczami wartymi uwagi i czasu. Opowiadam też osobiste historie, pokazuję drobne radości i smutki. Blog stymuluje mnie do pracy nad sobą, a jednocześnie daje możliwość kontaktu z ludzmi. Co najważniejsze, blog sprawił, że cały czas robię to co kocham!

______
Popularne wpisy

Pragnę podziękować z całego serca, że jesteś tutaj i razem ze mną tworzysz to miejsce! Dziękuję przede wszystkim za obecność, za ogrom życzliwości, za wiele dobrych i ciepłych słów, ale i za konstruktywną krytykę, którą ogromnie cenię. Dziękuję za każdy komentarze, dobre rady, zaangażowanie i bardzo się cieszę, że tak wiele osób sięga po grafiki, które od lat publikuję.

Love,