Letnie plakaty z muszlami

Lato w pełni! To doskonały czas na wycieczki i podróże, obserwowanie przyrody i ludzi wokół. Staram się odciąć od codzienności, od problemów oraz zbędnych informacji, wreszcie mogę poczuć się szczęśliwa. Dużo spaceruję, zwiedzam miasto, w którym żyję i mieszkam na co dzień, odwiedzam muzea oraz niewielki galerie sztuki, kawiarnie położone w stylowych kamieniacach oraz wiekową już pijalnię czekolady, a przy okazji powstają nowe pomysły w głowie. Na jesień zaplanowałam kolorową mini kolekcję biżuterii z kryształami, szklanymi listkami oraz kaboszonami z żywicy ze złotym akcentem oraz kolekcję zimową z kameami w bieli z perłami szklanymi i tymi pochodzenia naturalnego.

Ostatnich kilka dni spędziłam wśród zieleni. Moja wieś z dzieciństwa. Ta sama trawa, po której biegałam boso będąc dzieckiem i niebo podobnie patrzące. Drzewa przechylone w tę samą stronę, a jednak wszystko zupełnie inne. Długo stałam pośród tej ciszy, obserwowałam, chłonęłam i zachwycałam się… Wszystko wokół pachniało i bzyczało. Rabaty w ogrodzie uginały się od nadmiaru kwiatów. Kilka razy dziennie przechadzałam się wśród roślin. Odkrywałam i czerpałam z przyrody siłę i radość. Oglądałam roślinę po roślinie, wąchałam kwiaty róż, a z polnych kwiatów wiązałam ogromne bukiety. Uwielbiam tu wypoczywać, obserwować przyrodę i cieszyć się z każdego skrawka zieleni.

Wieczorem Tata rozpalił grill, a tam same pyszności – grilowana cukinia, papryka i pieczarki, świeża gotowana kukurydza z ziołami i masłem, zapiekane pomidory z oliwą i czosnkiem oraz oczywiście kiełbaski, kurczak w ziołach i karkówka z grilla. Na deser obfita porcja lodów waniliowych z bezami i świeżo zerwanymi z krzaka czerwonymi porzeczkami, babeczki czekoladowe z truskawkami i polewą oraz talerz wypełniony owocami sezonowymi. Gdy solidnie się ochłodziło zasiadłam do komputera i w ciszy zaprojektowałam plakaty z motywem muszli w kolorze piaskowym na beżowym tle. Taki typowo wakacyjny motyw, który pięknie wygląda oprawiony w prostą ramkę.

______
Sprawdź koniecznie

PLAKAT Z MUSZLĄ I, PLAKAT Z MUSZLAMI, PLAKAT Z MUSZLĄ II

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Ściskam,