Plakaty z motylami, kwiatami, elementami złota i szczyptą magii

Popijam gorącą kawę, w powietrzu unosi się zapach bzu, którym przed chwilą się spryskałam. Wzrok wbijam w niebieskie niebo i chmury powoli sunące po nim. Patrzę na domową przestrzeń. Myślę o tym, co było i chwytam to, co właśnie ucieka. Zima już starannie spakowana, jedynie jej odłamki zostaną gdzieś we mnie, na zawsze. Bo tegoroczna zima była wyjątkowa. Z sentymentem zamknęłam wszystkie wspomnienia w sercu i poupychałm je w kątach mieszkania. Będę do nich wracać.

Każdy ranek przybliża nas do nadejścia wiosny. Kiedy przyjdzie, będę gotowa. Ptaki siedzące na parapecie wyszeptały cichutko do ucha, że już niedługo nastanie ciepło i zrobi się wokół zielono. Zaczniemy wtedy wszystko od nowa. Tymczasem jest zupełnie inaczej, chłodny wiatr kołysze delikatne nagie gałązki drzew, a one nic nie mówią, tylko cierpliwie czekają… Wiosna to pora roku, która uczy mnie cierpliwości, daje wiarę i dziecięcą nadzieję, że jeszcze będzie w życiu pięknie.

Najnowsze plakaty zdobią ulotne motyle. Pełne kruchości i delikatności. Otaczają je kwiaty o aksamitnych płatkach – Irysy o niebiesko – liliowym zabarwieniu, żółte lilie oraz błękitne anemony. Dyskretne akcenty złota migoczą i nadają blasku kompozycji. Elementy do plakatu zostały przygotowane w technice akwareli, a następnie poddane obróbce cyfrowej. W obydwu projektach ukryte są drogocenne kryształy, listki tańczące, motyw księżyca oraz akcenty abstrakcyjne.

______
Sprawdź koniecznie

Illusion, akwarela, cyfrowa modyfikacja, 50x70cm

Jeżeli podobają Ci się grafiki mojego autorstwa, możesz je kupić w moim sklepie Depth of souls collection na Facebooku.

.

Słońca na twarzy, ciepłego wiatru we włosach, zapachu kwiatów. Życzę Wam wszystkiego tego, co niesie ze sobą energię, optymizm i tę radosną lekkość.

XOXO