W świecie magii – Plany lekcji

Tuż za rogiem czeka wrzesień! Dzieci oraz młodzież wrócą do szkolnych ławek, powróci również prawidłowy rytm dnia, systematyczność i codzienna rutyna. Koniec z lenistwem, lodami, chaosem i niedbale wiązanymi włosami w luźny kok. Początek jesieni to doskonały czas, aby nauczyć się bycia poukładanym, lepszym, wyrobić w sobie dobre nawyki. Jesień zasługuje na odrobinę powagi!

Wieczorne zamyślenie z kroplami deszczu stukającymi o parapet, w obszernym swetrze, z kawą na kolanach i zapachem wrzosów na tarasie… Jesień każdego roku przypomina o kruchości istnienie i o tym, że nic na świecie nie jest trwałe. Informuje, że lato odeszło w niepamięć, na kilka długich miesięcy. Chodniki pustoszeją, miasto cichnie, pozostawiając  pustkę po tym, co właśnie minęło.

Wiem, jak w życiu może być ciężko, jak trudno żyć, nie mając żadnych marzeń i gdy nie widać przyszłości. Jak jest się samotnym, gdy nie ma jakiegokolwiek numeru telefonu, pod który mogłoby się zadzwonić i opowiedzieć o smutku, zwykłych sprawach. Wiem o tym, że kolejny dzień może niespodziewanie zmienić całe nasze życie o sto osiemdziesiąt stopni i wtedy pozostaje tylko ciemność.

Tymczasem ogarniam codzienność – czasami przyjazną, a innym razem zmęczoną. Planuję, projektuję, jestem… Powstały plany zajęć, które są dostępne do pobrania i wydrukowania za darmo. Pierwszy projekt dedykowany jest wszystkim fanom Harrego Pottera i jego przygodom w Szkole Magii. W drugim projekcie roztacza się magiczny, zwariowany świat, w którym nie obowiązują żadne prawa logiki, to historia Alicji w Krainie Czarów.

pobierz

PLAN LEKCJI Z MOTYWEM SZKOŁY MAGII – HARRY POTTER, PLAN LEKCJI Z BIAŁYM KRÓLIKIEM – ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plany lekcji przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

XOXO