Naklejki na zeszyty szkolne z motywem leśnych zwierząt

Ostatnie dni sierpnia przypominają o powrocie do szkoły. Aura za oknem jest już mocno wczesnojesienna. Uwielbiam jesień, dlatego wcale mi to nie przeszkadza. To dla mnie najbardziej inspirująca pora roku. Mogę spędzić wieczory na twórczości artystycznej, z ulubioną muzyką w tle i kubkiem gorącej herbaty z cytryną. Wokół pełno świeczek, miękkich poduszek oraz ciepłych pledów. W pamięci pozostanie zapach wakacji pachnący ciepłym wiatrem, zieloną trawą i słodkimi truskawkami.

Niedługo znacznie zimniej się zrobi za oknem, może deszczowo. Nie mogę się doczekać tych liści tańczących na wietrze, które co roku zachwycają mnie na nowo swoim ubarwieniem. Czekam na zapach powideł śliwkowych wypełniający każdy kąt mieszkania, na szarlotkę z jabłek przyniesionych z ogrodu z dużą ilością cynamonu i rodzynek, na ciepłą zupę dyniową i gulasz z leśnymi grzybami. Lubię jak dookoła pachnie! Od razu robi się znacznie przytulniej i jakoś tak cieplej w sercu.

W ubiegłym tygodniu przygotowałam plany lekcji do samodzielnego wydrukowania, a dzisiaj przychodzę z naklejkami na zeszyty szkolne. Projekt naklejek jest kontynuacją serii  tegorocznych planów lekcji z motywem leśnych zwierząt, ale pasuje i do pozostałych szkolnych projektów, w końcu wszystkie są zaprojektowane przeze mnie i zawierają elementy akwarelowe, które uwielbiam. Śmiało można je miksować dowolnie z edycjami z lat ubiegłych. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie!

______
Sprawdź koniecznie

NAKLEJKI NA ZESZYTY Z MOTYWEM LEŚNYCH ZWIERZĄT

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Naklejki przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Wszystkiego dobrego!

XOXO