Kartki okolicznościowe z kolekcją papierów In frosty colors

Kolekcja papierów In frosty colors marki Alchemy of Art, zainspirowała mnie do stworzenia kolejnych kartek w odcieniach granatu, błękitu i beżu. W arkuszach papierów do wycinania znaleźć można ogromną liczbę pięknych motywów – porcelanowych przedmiotów w granatowe wzory kwiatowe, książki z błękitnymi wstążkami oraz kwiatami, niebieskie świece, kryształowe kule, fiolki z błękitnym eliksirem, filiżanki wypełnione roślinami w odcieniach błękitu i granatu, chatki czarownic i niamioty, czarne kruki oraz niebieskie sowy, postacie o zwiewnych włosach ubrane w niebieskie szaty,  granatowo – białe motyle, maszyny do szycia, szpule z nićmi, guziki w kolorze miętowym, nożyczki z ozdobnymi rączkami, poduszeczki na szpilki i igły, biżuterię z drogocennymi klejnotami, etc. Z ich użyciem wykonałam kolekcję ośmiu kartek okolicznościowych. Nie mogło zabraknąć niebieskich róż i piwonii, delikatnych kwiatów w odcieniach bieli i jasnego błękitu oraz gałązek z samymi listkami, które pochodzą z  dodatkowych arkuszy do wycinania.

______
Sprawdź koniecznie

Zestaw kartek ręcznie robionych z wykorzystaniem papierów przeznaczonych do scrapbookingu w odcieniach błękitu, granatu oraz beżu. Kartki mają wymiary 21x10cm.

Przygotowane przeze mnie kartki zgłaszam do wyzwania organizowanego przez Art Piaskownice o tematyce Kwiaty „na płasko” czy 3D?. W tym przypadku wybrałam kwiaty przestrzenne wykonane z papieru i materiału.

.

XOXO