Plakaty z bratkami

Święta Wielkanocne upłynęły w przemiłej atmosferze. Jakże przyjemnie było skorzystać z tych promieni słońca. A jak na zewnątrz wiosna to i w mieszkaniu. Dziśniosę plakaty wykonane w technice akwareli z motywem przepięknych bratków. Dbanie o moje mieszkanie sprawia mi wiele radości. Kocham jak mi słońce przez okna zagląda, jak promienie wesoło tańczą po podłodze, jak czuję wokół zapach kwiatów. Uwielbiam zmieniać dekoracje sezonowe. I chociaż wielkanocnych ozdób u mnie niewiele, to pojawiły się drobne świąteczne akcenty. Króliczki ceramiczne wciąż kicają po komodzie i regałach, małe ramki zdobią kartki pocztowe z ilustracjami od Tojko. W ceramicznych donicach posadziłam bratki, żonkile i hiacyny, które pięknie z czasem się rozwinęły. Wazony wypełniłam ciętymi tulipanami w kolorze pudrowego różu. Teraz nowe ramki zapełniłam swoimi plakatami, które będą wisiały do momentu nadejścia kolejnej pory roku. Mam nadzieję, że plakaty dodadzą uśmiechu. Standardowo są to trzy grafiki do samodzielnego druku i oprawy.

_____
Sprawdź koniecznie

PLAKAT Z BRATKAMI NA ZIELONYM TLE, PLAKAT Z FIOLETOWYMI BRATKAMI, PLAKAT Z BRATKAMI NA FIOLETOWYM TLE

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Jak miło, że doceniasz mój wysiłek i pracę. Możesz mnie wesprzeć i kupić mi kawę, która towarzyszy mi zawsze podczas tworzenia kolejnych projektów dla Ciebie. Każdy dar serca przyjmuję z wielką wdzięcznością.

.

Uśmiechu!