Kobiece kartki z kolekcją papierów Soulmates

Soulmates marki Craft O’Clock to kolekcja papierów wypełniona kobiecymi akcentami. Zestaw papierów jest idealny do stworzenia prac w technice scrapbookingu, które stanowić będą emocjonalną pamiątkę na całe życie. Przepełniona postaciami kobiet, ubranymi w zwiewne, lekkie sukienki w pastelowych barwach, z długimi włosami związanymi w luźny warkocz lub kaskadą włosów opadającą na ramiona. Uroku tej wyjątkowo delikatnej kolekcji dodają także drewniane ramki oraz piękne kwiaty. Nie mogło w niej również zabraknąć motywów klasycznych, okularów w grubych ramach, wazonów i wiklinowych koszy z bukietami kwiatów, aparatów fotograficznych, słomkowych kapeluszy,  zotych klatek dla ptaków, notesów i książek, pantofelków z kokardą, etc. Kolekcja została utrzymana w naturalnej i stonowanej kolorystyce. Przeważa w niej delikatna purpura, szarość o ciepłym odcieniu, pastelowy róż, błękit oraz jasna zieleń.

W swoich kartach wykorzystałam elementy wycięte z grubego, białego papieru – różnego rodzaju ramki, serwetki koronkowe, gałązki, liście oraz kompozycje kwiatowe. Nie mogło zabraknąć dużych, kolorowych motyli wyciętych z zeszystów Flora Book marki Mintay Papers. Oprócz tego w pracy użyłam bloczków z napisami w języku polskim. Dodatkowo posłużyłam się niewielkimi kwiatami wykonanymi z papieru w kolorze białym, różowym oraz purpurowym. Kartki, które przygotowałam zostaną wypisane ciepłymi słowami i dołączone do upominków dla wyjątkowych kobiet z mojego najbliższego otoczenia, z okazji Dnia Kobiet, Urodzin, Imienin, etc. Jestem przekonana, że kolekcja Soulmates niejednokrotnie pojawi się w mojej pracowni, będę używać jej na warsztatach kreatywnych związanych ze scrapbookingiem i mixmediami. Jest taka lekka, zwiewna, a przede wszystkim niezwykle kobieca.

______
Sprawdź koniecznie

Kartki ręcznie robione z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem kobiet i kwiatów w kolorze purpurowym, różowym oraz szarym. Kartki mają wymiary 21x10cm.

Przygotowane przeze mnie kartki zgłaszam do wyzwania organizowanego przez Crafty Moly o tematyce Nasze marzeniaMam nadzieję, że sprostałam zadaniu.

.

Utulam,