Wisior z labradorytem, agatem i nocą kairu z elementami w hafcie tradycyjnym

W Warszawie słońce pieści skórę swoim ciepłem. Coraz więcej roślin rozkwita, czaruje swym kolorem i zapachem. Chętnie chodzę na łąkę, zrywam polne kwiaty i wsłuchuję się w szum drzew. Ostatnio pracę wzięłam ze sobą do parku, rozsiadłam się wygodnie na kocu i zaczęłam działać z nowym wisiorem z kwiatami i kamieniami naturalnymi. Wisior wykonałam w technice haftu koralikowego z użyciem drobnych, szklanych koralików oraz haftu tradycyjnego. Kolory, na których bazowałam to ciemna czerwień, delikatny róż, subtelna biel, kolor zielony w kilku odcieniach oraz głęboka czerń. Naszyjnik doskonale sprawdzi się jako dodatek do prostej, klasycznej stylizacji, ale można też go nosić do grubych swetrów, jak i lekkich bluzeczek.

Użyłam niezwykłych kamieni. Labradoryt wspomaga twórcze myślenie i kreatywność. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach beznadziejności i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. Noc Kairu nazywany kamieniem nocy i czarnoksiężników. Chroni przed negatywną energią, złą sławą i pomówieniami. Wprowadza w życie spokój i harmonię. Dodaje energii i przynosi szczęście. A agat uznawany jest za kamień wierności i miłości, a także równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Pomoże zachować wewnętrzną harmonię, doda pewności siebie oraz zapewni spokój w różnych stresujących sytuacjach. Wisior pięknie się prezentuje i ma cudowne właściwości.

______
Sprawdź koniecznie

Wisior z kamieniami – agatem, labradorytem oraz nocą kairu. Wisior wykonany w technice haftu koralikowego z użyciem drobnych, szklanych koralików w kolorze czarnym oraz złotym oraz haftu tradycyjnego. Zawieszka ma wymiary 7,5x10cm.

.

Wszystkiego słoneczego,